Ana Sayfa (Kitap) » Sitemiz Hakkında » Sitemiz Hakkında Instagram Pinterest Facebook Twitter RSS - Sadece İmge Yayınları

 

Ziyaretiniz sırasında yardımcı olacak yararlı bilgiler
  • En kısa yoldan aradığınızı bulmak için sağ üstte yer alan "arama" kutusu içine aradığınız ürüne ait anahtar kelimeyi yazarak ikona tıklayabilir ya da enter tuşuna basabilirsiniz.
  • Arama işlemi, olası en geniş aralıkta yapılacak ve bulunan ürünler gösterilecektir.
  • Sayfanın solunda, sitemizde bulunan ürünler kategorilere ayrılmış olarak gösterilmektedir. Bunlardan herhangi birinin üzerine tıklayarak -varsa- alt kategorilerine erişebilirsiniz.
  • Sağ tarafta yer alan seçme kutucuğuyla Euro, Amerikan Doları, Türk Lirası ve Yeni Türk Lirası arasından alışveriş yapmak istediğiniz para birimini seçebilirsiniz.
  • Sol üst köşede bulunan En Çok Satanlar alanında çeşitli dönemlere ait en çok satan ürünleri görebilirsiniz.
  • Sağ üstte yer alan Kişiler bağlantısı da size detaylı bilgi verebilmek, dilinden veya seçimlerinden tad aldığınız yazar, çevirmen, editör veya bir eserin oluşumunda emek veren diğer isimleri size ulaştırmak üzere konulmuştur.
  • Üstte sağ tarafta yer alan Üyelik bağlantısına tıklayarak üyelik bilgilerinize ulaşabilir, değiştirebilirsiniz. Ayrıca geçmiş siparişlerinizi görebilir, başka bir arkadaşınıza hediye gönderecekseniz adres defterinize yeni adresler girebilir ve çıkış anında bu adresi seçerek siparişlerinizin seçtiğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Sitemize üye olmanız durumunda sitede yayınlanan mevcut ürünlerle ilgili yorum bırakabilirsiniz.
  • İleriye dönük planlarımızdan biri, yazarlarımızla okuyucularımızı belirlenen günlerde bir araya getirmek. Eğer siz de, bir yazarımızla sohbet etmenin iyi bir fikir olacağını düşünüyorsanız lütfen bize yazın.
Sepet Devam
Boş

 

Para Birimleri

Satış Destek
Telefon (10:00 - 18:00): (312) 419 46 10 - 11    Faks: (312) 425 65 32    Adres: Konur Sok. No:17 Kızılay / Ankara
Telefon (10:00 - 18:00): (216) 348 60 58    Adres: Mühürdar cad. No:80 Kadıköy / İstanbul
E-Posta: siparis@imge.com.tr   

Bizi buradan takip edebilirsiniz:
Facebook Facebook Twitter Twitter ATOM ATOM RSS - Tüm Kitaplar RSS Kitap RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS - Dergi RSS Dergi RSS - Müzik RSS Müzik RSS - Film RSS Film RSS - Hobi RSS Hobi
ATOM ve RSS kanallarını takip edebilmek için bu kanalları destekleyen bir yazılıma ihtiyacınız vardır. Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi modern web tarayıcı yazılımları bu kanalları desteklemektedir. Ayrıca bu kanalları destekleyen çeşitli haber okuma yazılımları da mevcuttur.


İmge Kitabevi © 2004

Ana Sayfam Yap  |  Sık Kullanılanlara Ekle

Parse Time: 0.031s