Dizide yer alan Alkolizm Terapisi, bir alkolizm tedavi modeli sunmakta; yetkin kararlar almada uzun dönemli iyileşme sürecinde alkoliklere ve ailelerine rehberlik etmede yardımcı değerli bir kaynaktır.
Bu kitap, disiplin ya da eğitimlerine bakmaksızın bir alkoliği pragmatik ve adım adım tedavi edebilme konusuda bütün okurlara yardım edecektir. Talimatlar, açıktır ve kişiselleştirilmiştir.
Edward Kaufman, M. D. , Pisikiyatri Klinik Profesörü
Alkolizm Terapisi, bağımlı tedavisi konusunda yeni olan öğrencilerin yanı sıra deneyimli klinisyenler için cazip, çok bilgilendirici harika bir kitap. Bu kitap, alandaki tartışmaları ele amakta ve onlara doğrudan seslenmektedir. Kitabın sonuna kadar, okur, alkolizmden iyileşmek için eksiksiz bir tedavi sağlama konusunda ayrıntılı bir anlayış geliştirmektedir.
Ellyn Bader, PH. D., Direktör, The Couples Institute
Bu kitapları okumak, sizi yaptığınız işe daha yetkin bir duruma getirecektir. Kitap, somut önerileri, klinik örneklerle birleştirmektedir, böylece yalnızca ne yapacağınızı değil nedenini de anlayacaksınız. Bu dizi, pisikoterapötik ve psikiyatrik teknik üzerine açık, anlaşılır klinik yazılar konusunda yeni bir standart getirilmelidir.
David Spiegel, M. D., Psikiyatri ve Davranışsal Bilimler Profesörü

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789756435366
Yayın Tarihi :2008-02-01
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :400
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :145 X 205
Emeği Geçenler :
Yazar   : Irvin D. Yalom
Çevirmen   : Treysi Kazmirci
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler