Format Kitap
Barkod 9786257342384
Yayın Tarihi 2021-02-19
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 303
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Fatma Taş

İstanbul'da dört kız arkadaştan biri, feci şekilde darp edilerek öldürülür. Katil Maktulün göbek deliğine bir not sıkıştırarak rastgele seçtiği bir binanın bodrum katına kurbanı ellerini yukarıdan bağlayarak asar. Cinayet davasına bakan Emniyet amiri Fazıl Soylu ve cinayet masasının başarılı baş komiseri Harun Saygın durumu yakından incelemek üzere harekete geçerler. Ancak kafalara yatmayan birçok şey vardır. Gereğinden fazla DNA ve cesedin bulunduğu yer soru işaretlerini birbiri ardına akıllara getirir. Öldürülen Ahsen Karakum dört kız arkadaştan sadece birisidir. Maktulün arkadaşları cenazeyi alıp asıl memleketleri olan Anamur'a defin için döndüklerinde ise olaylar daha da sarpa sarar.
Başlarına gelen ilginç kazalar, gerçekleşen ikinci cinayet ve hata yapmadan amacına adım adım ilerlemeye devam eden bir katil. Kimsenin katil hakkında bir fikri yoktur. Cinayetler öfke cinayeti mi yoksa başka bir nedene mi dayalı bunu araştırmak Fazıl Amir ve Harun Baş komisere kalmıştır. İstanbul'da başlayan esrarengiz cinayet Anamur'da da tehlike oluşturmaya devam etmektedir. Birbirini çocukluklarından bu yana tanıyan dört kız arkadaş için uyandıkları bir sabah adeta kâbusun ilk sahnesine dönüşmüştür.
Gerilim, korku, aşk ve küçücük yüreklerinde onlarla beraber büyümeye devam eden dostlukları... Her şey Ahsen'in ölümüyle kara bir bulutun ardına gizlenir.
Araf'taki Katil neden bu dört kadını seçti, amacı neydi şimdilik her şey sisli bir havanın ardındaki gizem gibiydi...

devamını oku..
Kategori : Edebiyat
34.65
Liste Fiyatı : 34.65
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim