Format Kitap
Barkod 9786051483399
Yayın Tarihi 2014-06-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 184
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Rövşen Abdullaoğlu

Yazar Rövşen Abdullaoğlu filozof-teolog ve psikologdur. O, 1978 yılında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de dünyaya gözlerini açtı. İlköğretim ve lise eğitimini bitirdikten sonra Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi'ni kazandı. Üniversiteyi bitirdikten ve askerlik hizmetini tamamladıktan sonra oryantalizm bilimleri alanında eğitim almak üzere İran İslam Cumhuriyeti'ne gitti. Oradaki teoloji ve felsefi bilim merkezlerinde Arap ve Fars dillerinde yüksek eğitimini devam ettirdi. Bu alandaki tahsiline ömrünün sekiz yılını harcadı.

O, Doğu bilimleri ve teoloji alanındaki eğitimini bitirdikten sonra Moskova'nın Pozitif Teknoloji ve Konsalting Enstitüsü Pratik psikoloji bölümü Geştalt-terapi metodu üzerine psikolojik danışmanlık alanında eğitim almış ve orayı da başarı ile tamamlamıştır.

Ana dili olan Azerice dışında Arapça, Farsça, Rusça ve Türkçe bilen yazarın Azerbaycan'da bugüne kadar 7 serbest, 9 çeviri ve yorum, 2 tanesi de yalnız çeviri olmak üzere 18 kitabı yayımlanmıştır.

Yazı stili nesir, esse, psikoloji, motivasyon, irfan, felsefe ve teolojidir.

Yazar şu anda psikoloji, felsefe ve teoloji üzerine araştırmalarını devam ettirmektedir. Aynı zamanda o, Gadim Gala Yayıncılık ve Basım Merkezi'nin bilim kurulu başkanıdır.

devamını oku..
Kategori : Genel Konular
13.89
Liste Fiyatı : 13.89
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim