Format Kitap
Barkod 9786052992425
Yayın Tarihi 2017-07-14
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 424
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : S. J. Bolton
Çevirmen   : Barış Sever

Küçük Oyunlarım Seni Bekliyor. Hazır Mısın?

Gecenin geç bir saati, genç dedektif Lacey Flint yalnızca birkaç dakika önce vahşice bıçaklanmış bir kadına rastlar. Bu korkunç olayın üzerinden geçen yirmi dört saat içinde bir muhabir, söz konusu cinayet ile ilk Karındeşen Jack vakası arasındaki ürkütücü benzerliklere işaret eden isimsiz bir mektup alır. Mektupta Lacey'nin ismi geçmektedir. Yazanlar doğruysa karşılarında, Londra'nın kanlı geçmişini canlandırmaya kararlı bir katil ve bir sonraki cinayet girişiminden önce beş gün vardır.

Katil durdurulamaz, insanlar ölmeye devam eder. Herkes, katilin özellikle alay ettiği Lacey bile, cinayetler arasındaki bağlantıların tesadüften ibaret olduğuna inanmaktadır. Fakat dava ilerledikçe ortaya çıkan detaylar Lacey'ye gizli tutmayı tercih ettiği kendi geçmişini hatırlatmaya başlar. Sırlarını korumanın tek yoluysa katili kendisinin yakalamasıdır.

Tüyler ürpertici ve büyüleyici.

- Tess Gerritsen

Psikolojik bir labirent. Benzer kurguların fersah fersah önünde...

- Publishers Weekly

Beşinci Senfoni 'nin çok katmanlı, incelikli ve bir o kadar sert kurgusunun etkisiyle suratınıza yumruk yemiş gibi olacaksınız.

- Lee Child

İyi kurgulanmış, havalı ve şaşırtıcı bir gerilim. Okurken büyük zevk aldım.

- Joanne Harris

Bu kitap sizi düşünmeye ve tahminler yürütmeye yöneltecek. Ne zaman bir ipucu bulduğunuzu düşünseniz S. J. Bolton sürprizlerle çıkagelecek ve ne zaman bir sonuca ulaştığınızı zannetseniz öyle olmadığını göreceksiniz.

- NotesofLife

devamını oku..
Kategori : Edebiyat
Bu üründen 1 adet satılmıştır.
% 20
indirim
39.98
Liste Fiyatı : 49.98
Kazancınız : 10.00

Stokta yok
Favorilere Ekle