Format Kitap
Barkod 9789944424769
Yayın Tarihi 2011-02-02
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 296
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 145 X 215

Emeği Geçenler :
Yazar   : Celia Rees
Çevirmen   : Aysın Önen

Cadı Kız kitabının sonunda kafalarda oluşan tüm sorular bu kitapta cevap buluyor.

Eğer cadıysam, yakında görecekler. Hayatımda kimsenin kötülüğünü dilemedim, ama Beulah'dan kaçarken öfke ve nefret çarpışarak çakmaktaşından çıkan kıvılcımlar gibi lanet saçtılar. Kötü bir şey yapmadım ben, peki o zaman neden sanki kaçakmışım gibi gitmek zorunda bırakıldım?
--Mary Newbury, 1660

Üniversite öğrencisi Kızılderili Agnes Herne ile Mary Newbury'nin yaşadıkları dönemler arasında çok uzun bir zaman var, ama aralarındaki bağ kan bağından da öte... Mary'nin sahip olduğu özel güçler gibi, bir süre sonra Agnes da birtakım güçlere sahip olduğunu fark ediyor.

M Teyze'nin yardımıyla geçmişe, Mary'nin hayatına yolculuğa çıkan Agnes, Marynin köyden ayrıldıktan sonra başına gelenleri ve sonrasındaki maceralarla dolu ilginç yaşantısını gün ışığına çıkarıyor.

Celia Rees, Marynin hikâyesine Cadı Kızda bıraktığı yerden, gerilim ve heyecan yüklü temposuna ara vermeden, Büyücü Kız'la devam ediyor. Rees, Marynin hikâyesini alışılmışın dışında bir kurguyla anlatırken, 400 yıl öncesi Amerikasında yaşananları ve Kuzey Amerika Kızılderililerinin yaşamına dair pek çok ayrıntıyı da gözler önüne seriyor.

devamını oku..
Kategori : Genel Konular
16.67
Liste Fiyatı : 16.67
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim