Format Kitap
Barkod 9789752121751
Yayın Tarihi 2018-04-23
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 4.Baskı
Sayfa Sayısı 672
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 105 X 170

Emeği Geçenler :
Yazar   : Dan Brown

Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon başından vurulmuş bir halde hastane odasında gözlerini açar. Ne buraya nasıl geldiğini ne de nasıl vurulduğunu hatırlamaktadır.

Gözlerini açtığında evinden binlerce kilometre uzakta, Floransa'da olduğunu anlar. Korkunç baş ağrısıyla kıvranırken sürekli kan kırmızısı bir nehir, gümüş saçlı bir kadın, can çekişen bedenlerin olduğu kâbuslar görür. Langdon, kadın bir suikastçı tarafından takip edildiğini, kendine tedavi uygulayan doktorlardan biri gözlerinin önünde vurulunca anlar. Hastanede görevli diğer doktorlardan biri olan Sienna Brooks'un yardımıyla hayatta kalır.

Langdon kendini bir anda ipuçlarını Dante'nin cehenneminde bularak çözmesi gereken korkunç bir senaryonun içinde bulur. Floransa'nın tarih kokan dar sokaklarından Venedik'in muazzam bazilikalarına uzanan semboller zinciri, Langdon'ı insanlık tarihini sonsuza dek değiştirebilecek bir mekâna sürükler. Burası üç imparatorluğun merkezi olmuş, insanlık tarihi kadar eski, dünyanın incisi İstanbul'dur.

devamını oku..
Kategori : Edebiyat
% 20
indirim
13.52
Liste Fiyatı : 16.90
Kazancınız : 3.38
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.