Format Kitap
Barkod 9786051921471
Yayın Tarihi 2017-12-08
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 432
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Çevirmen   : Merve Doğruer
Yazar   : Rysa Walker

Işık saçan madalyonlar, tarihte geri giderek yapılan değişiklikler,dünyayı yok etmeye hazırlanan tarikatlar, çıkılması gereken za-man yolculukları... hep kitap olağanüstü bir diziyi okurlarıyla bu-luşturmaya hazırlanıyor: Chronos Dosyaları! Rysa Walker'ınyazdığı dizinin ikinci kitabı ise Zamanın Kıyısında!

Kate dünyanın yarısını yok etmeyi planlayan büyükbabası Saul veadamlarını durdurmak için tarihte geri gidip onlardan önce ma-dalyonların hepsini toplamak zorunda. Bir yanlış yaparsa bir sü-rü insanın ölümüne yol açacak. Belki de kendi varlığı yeryüzündensilinecek.

Onunla bu yolculuğa çıkabilen tek insan Kiernan, çünkü madal-yonu kullanabilen tek Chronos üyesi o. Üstelik yakışıklı mı ya-kışıklı ve Kate'e her şeyden çok değer veriyor. Ya Trey ne olacak?Kate'in önceki zaman kaymasından sonra tekrar kazanmaya ça-lıştığı sevgilisi... Milyonlarca insanın hayatını kurtarmaya çalı-şırken Kate kendi yolunu da belirleyebilecek mi? BüyükbabasıSaul'ün yaptıkları kafasını karıştırırken iyi ve kötü arasında ayrımyapabilecek mi? Geçmişte tanık olduğu kötülükleri silmesi yasak,yoksa kendi zaman çizelgesinde hiç istemediği değişiklikler olur.

Peki tarihe müdahale etmeden gelecek değiştirilebilir mi? Kim bilir...

devamını oku..
Kategori : Edebiyat
% 15
indirim
23.80
Liste Fiyatı : 28.00
Kazancınız : 4.20
Miktar :  
Adet

Stoklarla sınırlıdır
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %15 indirim