Format Kitap
Barkod 9786052250655
Yayın Tarihi 2020-10-15
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 7.Baskı
Sayfa Sayısı 280
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 195 X 260

Emeği Geçenler :
Yazar   : Bonnie Thomas
Çevirmen   : Deniz Ağar


Bu kitap, zorlu duygularla ve stresle baş etmeye çalışan çocuklara yardımcı olmak için hazırlanmıştır. İçeriğinde eğlenceli aktiviteler, oyunlar ve hikâyeler vardır. İlgi çekici sanat aktivitelerinden oyunlara, karşılıklı etkileşimi olan hikâyelerden dinlendirici meditasyonlara kadar tüm çalışmalar özenle yapılandırılmıştır. Her bir bölüm, belirli becerileri geliştirmek veya davranış sorunlarını çözmek amacıyla oluşturulmuştur. Çocuğun ebeveynler ya da profesyonellerle yaptığı konuşmalardan öğrendiklerinin dışında, yeni yaşam becerileri kazanması ve bunları devam ettirmesi için belirli hedefler önerilmiş ve pozitif ifadelere yer verilmiştir.

Bu kitaptaki aktiviteler, 3-12 yaş arasındaki çocukların ebeveynleri, öğretmenleri, danışmanları, oyun terapistleri, sosyal hizmet görevlileri ve çocuklarla çalışan tüm profesyoneller için eğlence dolu, kolay ve yapıcı proje fikirlerini geliştiren özellikler taşıyor. Çocukların kendi iç dengelerini sağlayabilmeleri ve duygularını daha güçlü bir şekilde kavrayabilmeleri için eşsiz bir kaynak.

Bonnie Thomas, okullarda çalışan bir klinisyendir. 3-12 yaş arası çocuklarla ve ebeveynleriyle yıllara dayanan çalışma tecrübesi bulunmaktadır. Bonnie Thomas, ayrıca Çocuk Tutukevleri'nde çalışmıştır ve sosyal hizmetler kapsamında genç kızlara mentorluk faaliyetlerinde bulunmaktadır.

devamını oku..
Kategori : Aile ve Çocuk
Bu üründen 1 adet satılmıştır.
% 10
indirim
42.30
Liste Fiyatı : 47.00
Kazancınız : 4.70

Stokta yok
Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle