Sezen Çakır
1977 Eskişehir doğumlu, 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun oldu. Uluslararası İlaç ve Sağlık Ürünleri ile ilgili firmalarda çalıştıktan sonra 12 yıl İstanbul Yeşilköy'de kendi eczanesini çalıştırdı. Bütünleyici tıpla ilgili çeşitli workshop ve seminerlere katıldı. Bunların arasında beslenme ve sağlık üzerine Wageningen Üniversitesi'nden Macro NutritionandOvernutrition ve McGill Üniversitesi'nden FoodforThought derslerini aldı. Hem kendi hem yakın çevresinde yaşadığı tecrübelerden dolayı beslenme, yaşam tarzı ve doğurganlık üzerine dünyada yapılan çalışma ve yayınları takip etti, uyguladı. Bu konuda yerli bir kaynak olmadığını gördüğü için bu çalışma sonuçlarını ve kendi deneyimlerini derlediği kitabı hazırladı. Zamanının büyük bir kısmını yeni doğan bebeği ve Wellnessmomm ismindeki bloğunda anne ve bebek sağlığı üzerine bilgilendirici yazılar ve tecrübelerini paylaşarak geçiriyor.


ARKA KAPAK YAZISI
Doğurganlık için ideal kiloda mısınız? Günlük beslenme alışkanlıklarınız doğurganlık diyetine uygun mu? Doğru vitamin ve besin takviyelerini kullanıyor musunuz? Sigara alışkanlığının doğurganlık söz konusu ise bu kadar zararlı olduğunu biliyor muydunuz? Düzenli olarak egzersiz yapıyor musunuz?

Çocuk sahibi olmayı yaşamınızda ilk kez düşünüyor olabilirsiniz ya da belki defalarca tüp bebek denemesi yaptınız ama başarısız oldunuz...
Bu bilgiler ışığında gebe kalma şansınızı artırmayı istemez misiniz?

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789751039194
Yayın Tarihi :2018-09-13
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :244
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Sezen Çakır
İlgili Eserler