Format Kitap
Barkod 9786055690199
Yayın Tarihi 2011-05-25
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 389
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 145 X 205

Emeği Geçenler :
Yazar   : Alaattin Topçu

Devrim düşüncesinin bir gençlik hastalığı olarak görülmeye başlandığı günümüzde eski örgüt ilişkilerini, aşklarını, dostluklarını, değerlerini, kısacası yaşamın anlamını yeniden sorgulayanların anlatısı Güzel Çağ... Yarınların güzel şeyler getireceğine dair insana umut aşılayan iyimserliğin çürümeye yüz tutuşu, Aydınlanmacı görüşlerin belki de tümüyle sorgulanışı olan bu eser, geçmişin idealleri ile bugünün gerçekleri arasında bocalayanların, kısacası araftakilerin konuşmaları...

Güzel Çağ, siyasi arayışlarla gündelik ilişkilerin arasındaki onulmaz bağlantıları harmanlıyor, eşitsizlikleri yeniden üreten siyasetsiz siyaset çağına direnenlerin de aslında içten içe ne kadar çaresiz olduklarına dikkat çekiyor. Çıkış yollarını kimi zaman Ergenekon benzer örgütlenmelerde arayanların iç ilişkilerine tanıklık ediyor.

Yeni gerçeklerin karşısında her ne olursa olsun yaşama tutunmaya çalışanları devrim ve cinselliğin bastırılmış, arka odalara kapatılmış yasak ilişkisiyle birlikte işleyen, politikayı gündelik yaşamdan dokuyan bu deneysel roman, Alaattin Topçu'nun üretken kaleminden okuyucuyla buluşuyor.

devamını oku..
Kategori : Edebiyat | Roman
% 35
indirim
13.85
Liste Fiyatı : 21.30
Kazancınız : 7.45
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 2 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %35 indirim