Format Kitap
Barkod 9789756335246
Yayın Tarihi 2020-10-03
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 200
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Aişe Abdurrahman
Çevirmen   : Şahin Güven

Son birkaç yıldır ülkemizde yayıncılarımız, yazarlarımız, mütercimlerimiz âlemlerin Sultanı Peygamberi Zîşan Efendimizle ilgili kitapları yayınlamakta o kadar cömert davrandılar ki, ilk matbaanın çarkları dönmeye başlamasından bu zamana kadar yayınlanan kitapların toplamından daha fazla yayın yapıldı. Bu yayınlarla O´nun kutlu ümmeti O´na olan derin özlemini gidermeye, O´nu daha iyi, daha derinden tanımaya çalıştı. Onun gibi yaşayabilmek için, Onun kutlu mirasına sahip çıkabilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

Ancak bu fedakârca çalışmalarda bir şey eksikti. ´Anam babam sana feda olsun! ´dedikleri Yüce Önderlerini doğuran, bu âleme emanet eden, İnsanlığın kurtuluşuna bir müjde olarak doğmasına vesile olan Kutlu Elçi´nin annesi ÂMİNE annemizle ilgili hiçbir yayın yapılmadı. Dahası bunca yıldır Hz. Âmine annemizle alakalı ciddi bir çalışma, bir araştırma da yapılamadı, yayınlanamadı. İşte bu eksikliğimizi (tabir caizse ayıbı­mızı) ilk defa ERGUVAN YAYINEVİ GİDERDİ VE BU KONUDA BİR OTORİTE OLAN, YAZILDIĞINDAN BU YANA Mısır´da üç ayrı yayınevince defalarca yayınlanan Prof. Dr. Aişe Abdurrahman´ın HAZRET-İ ÂMİNE kitabını KUTLU DOĞUM´a bir pırlanta olarak, bir şaheser olarak armağan etti.

İlk defa bu kapsamda ve ciddiyette bir araştırmanın eseri olarak yayınlanan, Peygamber aşığı bir kadın yazar olan Prof. Dr. Âişe Abdurrahman, Kutlu Elçi´nin saygıdeğer annesi Âmine hanımı anlattığı eserini okurken çok duygulu anlar yaşayacak ve Hazret-i Âmine annemizi bu kadar yakından tanıma imkânı, fırsatı bulacaksınız.

devamını oku..
Etiketler : Din
Kategori : Hayat - Hatırat
25.00
Liste Fiyatı : 25.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim