Girişimci ruhunuza katkı sağlayacak bu kitap, yeni bir iş kuracaklar için atılması gereken temel adımları anlatmak ile birlikte, var olan işlerinizi nasıl daha iyi bir seviyeye çıkaracağınıza dair de ipuçları içermektedir. Bütün bunların yanında, mutlu bir insan olmayı nasıl başaracağınıza yönelik de bir rehber niteliğindedir.
İş kurmak istiyorsunuz ama öncelikle neleri yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz ve öğrenmek için türlü yöntemler deniyorsunuz ama internet dünyasının karmaşık bilgi yumakları arasında kaybolup kafanız karışıyor ve umutsuzluğa kapılıyorsunuz ya da mevcut durumda kendi işinizin sahibisiniz ama büyüme ve markalaşma sürecini nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. İşte tam da bunlara benzer bir durum içerisindeyseniz, bu kitapta sadeleştirilmiş bir şekilde anlatılan yolları izleyebilirsiniz.
İnsan sadece iş dünyasında elde ettikleri ile mutlu olamaz. Mutlu bir insan olmak adına türlü teknikler deniyor ama faydasını istediğiniz ölçülerde göremiyorsanız, bu kitap ruhunuza şifa olacak yöntemleri de size sunuyor olacak.
Elinizde tuttuğunuz kitap iki aşamalı olarak sizlere sunulmuştur: Birinci aşama, iş fikri oluşturma ve bu fikri eyleme döküp markalaşma yolunda yapmanız gerekenler hakkında detaylar içeren bölümlerden oluşurken, ikinci aşama da, mutlu insan olabilmek adına size fayda sağlayabilecek bilgiler içermektedir.
Yolculuğumuzun sonunda, kendinizi daha iyi hissedeceğinize ve daha cesaretli olacağınıza inanıyorum.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786050650853
Yayın Tarihi :2020-08-25
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :133
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 195
Emeği Geçenler :
Editör   : Melinda Andonyan
Yazar   : Murat Kocaardıç
Grafiker   : Hüseyin Şahin
Dizgici   : Caner Holat
İlgili Eserler