Format Kitap
Barkod 9786051981390
Yayın Tarihi 2020-11-26
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 240
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 130 X 198

Emeği Geçenler :
Yazar   : Patti Smith
Çevirmen   : Seda Ersavcı

National Book Award sahibi Çoluk Çocuk ve M Treni'nin yazarından, düşler ile gerçekleri unutulmaz bir yılın panoramasında iç içe geçiren, insanın içine işleyen bir kitap.

Patti Smith, San Francisco'nun efsanevi konser salonu Fillmore'daki yeni yıl konserlerinin ardından, kendini Santa Cruz sahilinde aylaklık yaparken bulur. Tek başına dolaşacağı bir yılın eşiğindedir. Bir sebep ya da süreyle kısıtlanmadan, kendi harikalar diyarına götürür bizi. Bir plandan çok polaroid kamerası ve tabelalar vardır burada. Şubat ayında, gerçeküstü bir ay yılının başlamasıyla, beklenmedik değişiklikler olacak, ortalık karışacak ve keder kaçınılmaz hale gelecektir. Bir yabancının dediği gibi, Her şey mümkün. Ne de olsa bu yıl Maymun Yılı. Sürekli keşfeden, düşünen, yazan, müzmin meraklı Smith için maymun yılı, yaşamın girdabındaki değişimlerle -verilen kayıplar, ilerleyen yaş ve Amerika'nın dramatik siyasi iklimi- bir dönüm noktası olacaktır.

Smith'in kendine has polaroidleriyle süslenen, sürükleyici, zarif ve çoğu zaman da nüktedan bir kitap Maymun Yılı; içinde yaşadığımız çalkantılı günler için adeta bir mihenk taşı.

Hayaller, sevgi ve kırık dökük gerçeklerin tamiri üzerine senfonik bir keşif.
Maria Popova, Brain Pickings

Sihirli.
Guardian

Muhteşem.
New York Times

devamını oku..
Kategori : Edebiyat
Bu üründen 5 adet satılmıştır.
% 15
indirim
32.30
Liste Fiyatı : 38.00
Kazancınız : 5.70
Miktar :  
Adet

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %15 indirim