Milyoner Gayrimenkul serisi 1.500.000'den fazla satmıştır.

Bu kitap, gayrimenkul sektörüne yeni bir kavram getiriyor, dünyada gayrimenkul işini yapan tüm profesyonellerin bu kitabı okuması gerekiyor.
-Robert T. Kiyosaki, New York Times'ın en çok satan kitaplar listesine giren Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı
Gary Keller, Milyoner Gayrimenkul Danışmanı kitabında Gayrimenkul Danışmanlığı yapan herkesin kariyerlerini olumlu yönde etkileyecek, severek kullanacakları yararlı bilgiler veriyor.
-Howard Brinton, STAR POWER Systems Inc. kurucusu ve CEO'su
Gary Keller, Milyoner Bir Gayrimenkul Danışmanı olma yolunun, önce düşünce şeklinizi değiştirmekten geçtiğini söylüyor. Siz bir iş yapmıyorsunuz, siz bir firma yönetiyorsunuz. Bunu böyle kabul edip ona göre davranmalı ve uzun vadeli kârlılığa odaklanmalısınız.
-Brian Buffini, Providence Systems Inc. başkanı ve kurucusu
Gayrimenkul sektöründeki deneyimlerini çok başarılı bir işe dönüştürmek isteyen herkesin, sektördeki en iyi Gayrimenkul Danışmanları'nı başarıya götüren temel modelleri anlaması gerekir. Milyoner Gayrimenkul Danışmanı işte bu modelleri ortaya koyuyor ve ayrıntılarıyla açıklıyor. Bu kitap, ABD'deki en başarılı Milyoner Gayrimenkul Danışmanları'nın örnek olay incelemeleriyle birlikte, gayrimenkul sektöründe yıllar boyu edinilmiş deneyim, araştırma ve bilgilerin doruk noktasıdır.

DEVRİM NİTELİĞİNDEKİ BU KİTAPTAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?
- Mega Danışman'ın verimliliğini ateşleyen üç anahtar kavramı...
- Büyük başarılara imza atmış Danışman'ların bütçe, organizasyon ve müşteri potansiyeli yaratma modellerinin temel kavramlarını...
- Milyoner Gayrimenkul Danışmanları'nı diğerlerinden ayıran özellikleri... (Onlar nasıl düşünüyorlar?)
- Önce Bir Milyon Gelir Elde Etmek, sonra Net Bir Milyon Kâr Etmek, sonunda yılda Bir Milyon Gelir Yaratabilmek için Gayrimenkul Danışmanlığı yolculuğunuza nasıl başlayacağınızı.
Milyoner Gayrimenkul Danışmanı size kolay bir çıkış yolu, geçici bir çözüm sunmaz. Kitap gayrimenkul sektöründe geçerliliği ispatlanmış yaratıcı iş tekniklerinin uygulanması hakkındadır. Sizce de kariyerinizi Milyoner Bir Gayrimenkul Danışmanı olma yoluna sokmanın zamanı gelmedi mi?

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789752118393
Yayın Tarihi :2018-03-27
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :5.Baskı
Sayfa Sayısı :368
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :178 X 235
Emeği Geçenler :
Yazar   : Gary Keller
Yazar   : Jay Papasan
Çevirmen   : Mehmet Gürsel
Yazar   : Dave Jenks
İlgili Eserler