Format Kitap
Barkod 9786257131421
Yayın Tarihi 2021-02-10
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 200
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 150 X 225

Emeği Geçenler :
Yazar   : Hasan Hüseyin Selvi

Vaktiyle İstanbul Boğazı'nda balık avlayan balıkçılar; avlanma mevsimini, boğazın akıntısını ve balık çok çıkan mekânları not alırlar, ertesi yıl bu notlara göre avlanırlarmış. Balıkçıklar, bu bilgileri yaşlanıp balıkçılığı bırakana kadar da kimseyle paylaşmazmış. Balıkçılığı bırakınca da bu defterleri mirasçılarına verirlermiş. Böylece her tecrübeli balıkçının kendi meslek yaşamına dair bir kerteriz defteri olurmuş.
Özel eğitimle uğraşan her eğitimcinin kişisel tecrübeleri bulunmaktadır. Özel eğitime gereksinim duyan her bireyin hayatı da ayrı bir hikâyedir.
Her bireyin yaşam zorlukları, aldıkları eğitimler, hastalıkları birbirinden farklılık gösterir. Bu nedenle her öğretmenin özel eğitim öğrencilerine yaklaşımı, adeta birer kerteriz defteri gibi tecrübe paylaşımını gerektirir.
Bu kitap; mesleki araştırma ve uygulamalarının bir ürünü, bir kerteriz defteri olup gerçek hayat hikâyeleri ile desteklenmiştir.
Yönetim disiplini ile özel eğitim disiplininin birlikte değerlendirildiği bu çalışma; okuyucuların fikir dünyalarına, yaşam tarzlarına ve farkındalıklarına küçük bir dokunuş yapmayı amaçlamaktadır.

devamını oku..
Etiketler : Eğitim
Kategori : Eğitim
35.00
Liste Fiyatı : 35.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim