Format Kitap
Barkod 9786051424231
Yayın Tarihi 2014-06-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 410
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Charlaine Harris
Çevirmen   : Deniz Evliyagil

Bu romanlara âşık oldum Harrisin yarattığı dünyanın komikliğine, seksiliğine, romantikliğine ve korkunçluğuna bayılıyorum.
- Alan Ball, Altın Küre ödüllü televizyon fenomeni HBO dizisi TRUEBLOODın yaratıcısı

Tuhaf ve seksi garson kız Sookie Stackhousea kapılmamanın yolu yok.
Bizi de al Sookie! Bizi de!


Zaman hesaplaşma zamanı! Üstelik belaya balıklama atlamakta Sookie Stackhouseun üstüne yok. Çalıştığı barda patlayan bomba sadece bir başlangıç. Sam Merlotte bir çift-doğalı olduğundan, şüpheler anında şekil-değiştiricilerin bölgedeki düşmanlarında toplanıyor. Sookie bu işte bir bit yeniği olduğunun farkında ama konuyla ilgili araştırmalarına girişemeden çok daha tehlikeli bir olay patlak veriyor.
Sookienin sevgilisi Eric Northman ve çocuğu Pam, kapalı kapılar ardında bir işler çeviriyor. Bu iş her neyse, Eric ve Pam, Sookieyi o işten uzak tutmaya kararlı. Tabii Sookie de bu işi çözmeye bir o kadar kararlı. İşi ve aşk hayatı tehlikedeyken bir kenarda oturup bekleyemez ya! Gerçi Sookie, Eric ve Pamin planlarına dâhil oldukça, durumun tahmin ettiğinden daha da ölümcül olduğunu anlayacak, ki bu risk dahi onu durduramaz, o da ayrı mesele.

Harris pek çok farklı doğaüstü dünyayı mizahla harmanlayarak gerçekliğimizin tam ortasına yerleştirmekte usta. - Tulsa World

devamını oku..
% 15
indirim
29.75
Liste Fiyatı : 35.00
Kazancınız : 5.25
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %15 indirim