Format Kitap
Barkod 9786054119585
Yayın Tarihi 2014-06-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 320
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 200

Emeği Geçenler :
Yazar   :

Redhouse Quiz Box serisi synonyms ve antonyms kutularından sonra prepositions kutusuyla devam ediyor.

Redhouse Quiz Box Prepositions kutumuzdaki 125 karttan herbirinin üzerinde, boşluklu bir cümle bulunuyor ve altında verilen dört seçenek içerisinden cümlede boş bırakılan yere hangi sözcüğün gelmesi gerektiğini bulmanız isteniyor. Bu boşluklara İngilizcede preposition adı verilen about, by, for, in, of, on, to, with sözcüklerinden birinin gelmesi gerekiyor. Sorunun doğru cevabı kartın arka yüzünde yer alıyor.

Bu kutudaki 125 boşluk doldurma sorusu, İngilizcede prepositional phrase olarak adlandırılan ve gündelik hayatta sıkça kullanılan kalıplaşmış sözcük öbeklerinin doğru kullanımını öğretmeyi hedefliyor. Orta düzeyde prepositional phrase kullanımı, İngilizce öğrenen kişilerin en çok zorlandığı konulardan biridir. Bu setimiz İngilizcede yaygın olarak kullanılan (afraid of, different from, used to gibi) 125 farklı preposition kullanma örneğini oyun oynayarak kolayca öğretmeyi amaçlıyor.

Quiz Box serimizdeki kutu oyunları, hem genel İngilizce sözcük ve gramer bilginizi genişletmenize yardımcı olacak, hem de yurtdışı eğitimi için gerekli olan TOEFL® ve SAT® gibi sınavlara hazırlanırken işinize yarayacaktır.

devamını oku..
Etiketler : Hobi Kitapları
% 5
indirim
26.39
Liste Fiyatı : 27.78
Kazancınız : 1.39
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.