Birbirinden oldukça farklı hayat tarzlarına ve düşünce yapılarına sahip bir grup insanın yolu tesadüfler sonucu kesişiyor. Onları ortak bir hedef etrafında buluşturan bu karşılaşmanın ardından hayatlarını temelden sarsacak ve kendilerini sorgulamalarını sağlayacak ilginç durumlarla karşı karşıya kalıyorlar.
Hayat amacını gerçekleştirmek için türlü zorluklarla başa çıkmaya çalışan Ece, tüm düzene aykırı bir hayat süren Güliz, annesinin fal tutkusuyla başı belada olan Bay M ve patavatsızlığıyla kurguya renk katan Rana…
Özlem Köse, ilk kitabı Şimdi Benim Psikolojimi Kim Düzeltecek?’te Türk toplumunun değer yargılarını sorgularken; yüzleşme, kabullenme, özeleştiri gibi özümsemelerin değerini de vurguluyor. Köse’nin etkileyici ve akıcı kalemi, karakterlerinin kimi zaman acı kimi zaman komik hayat hikâyeleriyle zihninizde benzersiz bir lezzet bırakıyor.
Sıcak arkadaşlık ilişkileri ve aile bağlarıyla kurgulanmış bu hikâyenin nüktedan dili, karakterlerin kişiliklerini oluşturan “samimiyet” ve “doğallık” ile birleşince oldukça zevkli bir okuma deneyimi çıkıyor ortaya.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786056973345
Yayın Tarihi :2024-07-06
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Şimdi Benim Psikolojimi Kim Düzeltecek?
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :168
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :135 X 195
Emeği Geçenler :
Yazar   : Özlem Köse
İlgili Eserler