Format Kitap
Barkod 9786054069859
Yayın Tarihi 2009-08-21
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 184
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 13 X 19

Emeği Geçenler :
Yazar   : Ian Mcewan
Çevirmen   : Aslı Çelik

Siyah Köpekler İkinci Dünya Savaşı yıllarında hayatlarını birleştiren ve savaşın bitiminde Fransanın bir köyünde yaşanan esrarengiz bir olayın sonrasında yolları ayrılan June ve Bernardın trajik hikâyesinin romanı.

Juneun anılarını yazmak için işe koyulan ve çiftin damadı olan Jeremy parçalanan bir ilişkinin izini sürer. Anlatısına Berlin Duvarının yıkılışını fon yapan çağdaş İngiliz edebiyatının öncü isimlerinden Ian McEwan, ideolojik olarak birbirinden kopmuş bu çiftin arasındaki bağın köklerini ortaya çıkarmaya çalışır.

Bol ödüllü İngiliz yazarın beşinci romanı olan Siyah Köpekler İkinci Dünya Savaşıyla Soğuk Savaşın bitimi arasına sıkışmış bir aşk öyküsünü, küçük yaşta ailesini kaybetmiş bir karakterin ağzından ustalıkla aktarıyor.

İster tarihi güçler olsun, ister kötülüğün güçleri olsun, büyük güçlere karşı mücadele veren bireylerin etkili ve tüyler ürpertici bir betimlemesi olan Siyah Köpekler, Camus'nün muhteşem romanı Veba gibi kendi zamanını öylesine güzel bir biçimde anlatıyor ki, etkisi asla azalmayacak.
- San Francisco Chronicle

devamını oku..
Kategori : Edebiyat| Roman
% 8
indirim
11.08
Liste Fiyatı : 12.04
Kazancınız : 0.96

Stokta yok
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.