Stresin hayatınızda negatif bir etkisi olmasından sıkıldınız mı?
Stres Yönetimi For Dummies, vücudunuz ve zihninize stresle düzgünce baş etmeyi öğretme üzerine size güvenilir, süre sınırlı rehberlik sunar. Sizi kırmızı çizgiye getiren aşk, iş, aile, mali durum veya kanıtlanmış başka bir şey olsa da bu güncellenmiş basım Stres Yönetimi For Dummies hayatınızdaki stres tetikleyicilerini belirlemenize ve onları yok etmenize yardımcı olacak.
Stresli misiniz? Stresin ne olduğu ve sizi zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak nasıl etkileyebileceğiyle ilgili bütün gerçekleri öğrenin.
Kurtulun Stresin fiziksel belirtilerine nasıl yaklaşacağınızı, zihninizi dinginleştireceğinizi ve strese yol açabilen günlük meselelerle baş edeceğinizi öğrenin.
Stresten kurtulmanın sırları Potansiyel olarak stresli durumlarda olduğunuzda düşünme biçiminizde değişiklikler yapmak gibi hayatınızdaki stres düzeyini azaltmada kullanabileceğiniz teknikleri keşfedin.
Gerçek dünyada mücadele edin Esneme hareketleri yapmak, bir hobiyle vakit geçirmek gibi daha az stresli bir hayat yaşamanıza yardım edecek evde ve işte edinebileceğiniz günlük alışkanlıklar edinin.

Kitabı açın ve
Stresin nereden kaynaklandığını ve bununla nasıl başa çıkacağınızı anlamanıza yardımcı olacak çeşitli bireysel değerlendirmeleri,
Kas geriliminden kurtulma ve zihninizi dinginleştirme tavsiyelerini,
Zaman yönetimi, öfke, iş yeri stresi ve daha fazlasıyla baş etmek için tavsiyeleri,
Doğru beslenmenin, egzersiz yapmanın ve uykunun önemini,
Düşünmenin sizi nasıl strese soktuğunu,
On büyük stres kaynağını inceleyin.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786059746335
Yayın Tarihi :2017-11-15
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :2.Baskı
Sayfa Sayısı :364
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :165 X 240
Emeği Geçenler :
Yazar   : Allen Elkin
İlgili Eserler