Format Kitap
Barkod 9789750833694
Yayın Tarihi 2015-08-13
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 220
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 165 X 265

Emeği Geçenler :
Yazar   : Grant Morrison
Çevirmen   : Anıl Bilge

Morrison inandırıcı bir Clark Kent yaratmanın ne kadar kolay olduğunu bir kez daha gösteriyor. Bir yanı insan, bizden biri ama aynı zamanda çok güçlü ve asil. - IGN

Yepyeni bir atmosfer. Bu çok insani Superman'i sevdim ve çoğunuzun
seveceğine de eminim. - SCRIPPS HOWARD NEWS SERVICE

?Karakteriyenibirıs¸ıkaltındagösteriyor, birçokcesurhikâyeanlatımına
kapıaçıyorve Rags Morales'indinamikçizimleriylegazabasıyor. Bayıldım. ? THE ONION/A.V. CLUB

Şirket açgözlülüğüyle yaratılmış şeytani bir Superman. Metropolis'teki en tehlikeli avın peşine düşmüş durdurulamaz bir avcı. Superman'in çelikten vücudunu bile ezebilecek kadar güçlü bir zihne sahip bir işgalci. Onlar bir anti-Superman ordusunun öncü birliği gibi şu anda gölgelerde kalan bir tarifsiz kötülük figürünün etrafında toplanıyor.
Ama hepsi çok yakında öğrenecek ki bu ya da başka bir Dünya'da -ister Clark Kent, JohnnyClark, CalvinEllis olarak veya ister başka herhangi bir kimlik ile gizlensin- Superman bir adamdan çok daha fazlasıdır. O bir fikirdir. Ve fikirler kurşun geçirmezler.

#1 New York Times çok satan yazar RANT MORRISON (ALL-STAR SUPERMAN) ve yetenekli işbirlikçileri RAGS MORALES, BRAD WALKER, GENE HA, BEN OLIVER, SHOLLY FISCH, CULLY HAMNER ve MAX LANDIS (Chronicle filminin senaryo yazarı) SUPERMAN ? ACTION COMICS CİLT 2: KURŞUN GEÇİRMEZ'de (SUPERMAN ACTION COMICS 9-12, 0 VE ACTION COMICS ANNUAL 1) çift namlularıyla Superman'I aksiyona ateşliyorlar.

devamını oku..
Etiketler : Çizgi Roman
Kategori : Çizgi Roman
% 25
indirim
20.84
Liste Fiyatı : 27.78
Kazancınız : 6.94
Miktar :  
Adet

Stoklarla sınırlıdır
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim