Format Kitap
Barkod 9789752897960
Yayın Tarihi 2010-11-30
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 50
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 225 X 295

Emeği Geçenler :
Yazar   : Berrak Göçer

Adèle Blanc-Secin Olağanüstü Maceraları, Luc Besson tarafından beyazperdeye aktarılan Adèle ve Canavardan sonra Deli Bilginnde son hızla devam ediyor.
Adèle Blanc-Sec izlenilmektedir. Ama kim tarafından? Adèle ve Canavarda onu timsah havuzundan kurtaran küçük adam Espérandieunun kafasına şemsiyeyi yanlışlıkla geçirdikten sonra Espérandieu onu gizemli bir eve götürülür. Burada bir grup entellektüel tarihöncesi yaratıkları canlandırmaya çalışmaktadır. Sonuç: Konyak ile puroya düşkün bir tarihöncesi insanı! Bu sırada Adèlein canına kastedenlerin sonu gelmez. Komplolar, mekanik örümcekler, heykelden canavarlar Deli Bilgin okurlara tam Adèleden beklenilecek bir macera şöleni sunuyor!
Everest Yayınları, usta Fransız çizer Jacques Tardinin klasikleşmiş çizgi dizisi, Adèle Blanc-Secin Olağanüstü Maceralarını Türkçeye kazandırarak Çizgiyi yükseltmeye devam ediyor. Fransız çizgi roman dünyasının en ünlü kahramanlarından biri olan genç gazeteci Adèle Blanc-Secin maceralarının devamını sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.

devamını oku..
Etiketler : Çocuk
Kategori : Çizgi Roman
% 15
indirim
17.00
Liste Fiyatı : 20.00
Kazancınız : 3.00
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 2 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %15 indirim