Format Kitap
Barkod 9786052048399
Yayın Tarihi 2020-11-17
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 3.Baskı
Sayfa Sayısı 272
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Erim Hısım

İnsanlara sürekli olarak Hata yapın, büyükleri dinlemeyin, otoriteye kulak asmayın, çocuk kalın, çok da kafanıza takmayın; doğal, aykırı, huzursuz ve cesur olun, itiraz edin veni hayetinde tersten bakın... diyen birinden korkmalı mıyız?
Misyonu kafaları karıştırarak; düşündürmek, güldürmek, sorgulatmak, sentezletmek ve analiz ettirmek yoluyla insanların kendileri gibi; özel, butik ve tek olmasını sağlamak, vizyonu hedeflere, mutluluğa giden bir çok yolne Türkiye'yisözüyleveyüreğiylekucaklayaniflaholmazbirgevezegezgin, hayatladalgageçebilmekiçinyaşamayıçokciddiyealanadam, organikfütürist, kronikbirgeveze, içi bilge, dışıyaramazbirafacan, ham maddesiinsan, tersköşe, mutlu son, vücudununtamamıkalp, ilhamkaynağı, samimiyetiylegönüllerikazanankocamanbiradam, istatikçi, akademisyen, danışman, İK'cı, arkadaş, koca, baba, insangibiinsan... dedirtenbirindenkorkmakyerine, söylediklerini -ne kadaresprilibirdilleanlatmışolsa da- ciddiyealmalıveiçtendokunuşuylahayatımızıanlamlandırmasınaizinvermeliyiz.
Çevremdeyaşayanbirçokinsanveyaşananbirçokolaybeniderindenyaralıyor. Sahipolduğumuzpotansiyelimiz de ne yazıkkiaçığaçıkmadankaybolupgidiyor. Belkibukötügidişedurdemekya da potansiyelimizinortayaçıkışınabirnebzekatkıdabulunabilmekiçinyazıyorum. dedirtenbirmotivasyonileortayaçıkan, okuduğunuzdabirkişiselgelişimkitabındançokdahafazlasınıbulacağınızbukitaplaetrafınızdaolupbitenlerebakışınızınbirandanasıldeğiştiğinifarkedebilir, yazarısevindirircesinekendipotansiyelinizikeşfedebilirsiniz.
Bizim temel gereksinimimizise aslında sadece, GÖREBİLMEK. Bunun için de gerekli olan aykırı olabilmek, itiraz edebilmek ve TERSTEN BAKABİLMEK. Umarım bu satırlarım buna vesile olur, cesaretle... ErimHısım

devamını oku..
Etiketler : Ekonomi
Kategori : Ekonomi
32.00
Liste Fiyatı : 32.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim