Cennette Üç Kişi - Eskiden önemli görevlerde bulunmuş olan ve biraz da bunama belirtileri gösteren üç yaşlı kişi, ülkeyi cennete çevirmeğe kalkarsa, hele bunu ihtilal yoluyla yapmak isterlerse, neler olur? Onlar bunu size gülümseterek sunuyor bu oyunda.

Uzun Bir Hecedir Aşk - Dünyanın en eski konusu olan ve Yunus Emre'nin 'uzun bir hecedir' dediği aşk, herkes için yenidir. Eğer iki sevgili kırk yıl sonra buluşurlarsa ne olur, bu yüzleşmenin sonu nereye varır? Herkes bunu başka türlü yorumlar. Bu da onlardan biri.

Bıçak Sırtında Kavga - Otoriter yönetim biçimiyle yönetilen bir ülkede yaşayan bir yazar, yakalanacağını anladığında, bir Avrupa ülkesine kaçar ve geride bıraktığı ailesiyle, oradaki yandaşları arasında sıkıştığını görürse ne yapar?

Sana Ne Ramazan Bey - Çevresinde gördüğü yanlışlardan ve suç bildiği olaylardan, sürekli şikayet ettiği halde, bir sonuç elde edemeyen Ramazan Bey'in, arkadaşlarının kendisine karşı oynadığı oyuna kızarak, nasıl bir oyun oynamağa kalktığını ve bu oyunu nasıl kazandığını göreceğiz bu kısa oyunda.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786058022539
Yayın Tarihi :2019-11-20
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :186
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :130 X 195
Emeği Geçenler :
Yazar   : Hidayet Sayın
Yazarın Diğer Eserleri
%20
Kukla

30.4038.00
Hidayet Sayın Kukla
İlgili Eserler