Format Kitap
Barkod 9786054692279
Yayın Tarihi 2013-08-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 292
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 140 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Mustafa Durmuş

Türkçe, bir yandan tarihsel nedenlere, bir yandan da Türkiye ve Türk kültürü ile ilgili güncel gelişmelere bağlı olarak başka dil konuşurlarınca öğrenilmektedir. Türkiye'de ve Türkiye dışında bu yöndeki öğrenme taleplerini karşılamaya yönelik öğretim kadrolarına ve onların kullanabilecekleri akademik ve uygulamaya yönelik yayınlara her geçen gün artan oranda ihtiyaç oluşmaktadır.

Türkçe'nin yabancılara öğretimi; dil biliminin çeşitli alt alanlarının, eğitim bilimlerinin, ruh biliminin, toplum biliminin, siyaset biliminin ve daha başka pek çok bilim alanının verilerinden beslenerek Türkiye'de ve dünyada güçlü bir çalışma alanı haline gelmektedir.

Bu kitap, dil öğretimi genel alanının tarihsel birikimini ve kuramsal bilgilerini, Türkiye'de ve dünyada güçlü bir çalışma alanı haline gelen Türkçe'nin yabancılara öğretimi özel alanında ortaya konulmuş olan çok çeşitli yayınların bilgileri ile bir arada bunmaktadır. Bu yönüyle kitabın, Türkçe'nin yabancılara öğretimi çalışmalarına katkı sağlayacağına inanılmaktadır...

devamını oku..
20.00
Liste Fiyatı : 20.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim