Format Kitap
Barkod 9786257689434
Yayın Tarihi 2021-02-25
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 400
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 170 X 240

Emeği Geçenler :
Yazar   : Zülküf Turan

Bulaşmasından korkmayacağınız ve bulaşınca da aşısı olmayan tek tiryakilik ve hastalık olan spordur, sizlere egzersizler ve programlar dünyasına hoş geldiniz diyerek başlayalım. Sizler kitapçılarda gezinirken raflarda diyetlerle ve zayıflamayla ilgili pek çok kitap bulacaksınız çoğunlukla diyetlerden ve aç kalmaktan bahseder ama mutlaka hareketleri de öneriri her nasılsa hiç birinde de yapacağınız hareketleri ve egzersizleri bulamazsını. Bilim her zaman hareket ve egzersizlerle birlikte yapılan diyetlerin sonuç vereceğini söylerler. Her zaman kendi bedenimizle barışık olmayı, kendinizi iyi hissetmenizi her dem zinde olup yaşam boyu fit ve dinç kalmayı vücudunuzdaki fazlalıklardan kurtulup sağlıklı yaşam tercihinizi uzakta aramayın kendininiz de arayın.
Şunu da unutmayın dilinizin söylemediğini bedeniniz zamanı gelince mutlaka söyler. Sizde uyarı gelmeden fiziksel olarak güçlü olmak vücut hatlarını korumak fit ve sağlıklı kalmak için bazı etkinlikler yaparak vücudu aktif hale getirmek gerekir. Bu kitapta aradığınız egzersizler ve sağlıklı yaşamınız için birçok ipuçları bulacak, rutin yaşamınıza da hareketlilik getirecek fitness, kardiyo, ağırlık çalışmaları ve sağlıklı yaşam için gerekli bilgi ile birlikte sağlıklı yaşlanmayı dinç ve zindelik isteyen kadınlara yardımcı olması için hazırladım.
Yapacağınız çalışmalar size kilo kontrolü sağladığı gibi obeziteyi de kontrol altına almamıza yardımcı olur. Fitness ve sağlıklı sporu sağlıklı yaşam şekli olarak benimseyerek yapın ve stresinizi azaltın. Sağlıklı beslenin meyve ve sebzeleri eksik etmeyin doğal olanı Tercih edin hızlı sindirilenleri tercihiniz olsun. (Kilo kaybetmek kazanmak kadar kolay olsaydı hayat harika olurdu! Öyle değil mi? Herkesin rüyası bu ama mücadele etmeden ter akıtmadan kilo kaybetmek zor. Kilo kaybedemiyorum, veremiyorum, birkaç beden incelemiyorum ve zayıflayamıyorum sözünü sözlüğünüzden silin.) Evde plajda ve spor salonlarında eksersizleri sağlıklı düzgün ve etkili yapmak için özen gösterin ve sporu yaşamınızın bir parçası olduğunu unutmayın ve her zaman beden zihnin inandığına ulaşır. Bu eser sizin çalışmalarınızda antrenmanlarınızda yapacağınız hareketleri doğru ve etkili yapmanız umuduyla.

devamını oku..
Etiketler : Başvuru ve Diğer
Kategori : Spor - Sport
75.60
Liste Fiyatı : 75.60
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim