Zet Zeka Eğitim Oyunu Renkkat

Şeffaf kartlar üzerinde yer alan renkli parçaları kullanarak bizden istenen deseni oluşturalım. Sıralı düşünme, görsel algı ve dikkatinizi biraz zorlayacaktır. Birbirinden zor 100 görevi tamamlamak için biran önce başlayın!Nasıl Oynanır?

Kutu içinden çıkan farklı desen ve renklere sahip şeffaf kartlar ile görev kitapçığında verilen görevleri tam olarak yapalım. Şeffaf kartların öncelik sonralık sırasına dikkat ederek görev kitapçığında verilen desenleri eksik ya da fazla olmayacak şekilde yerine ve yönüne dikkat ederek oyun platformunda oluşturalım.Kurallar Ve Dikkat Edilecek Noktalar

Görev kitapçığında verilen görevleri sıra ile eksik veya fazla olmayacak şekilde tamamlayalım. Bazı görevlerde verilen beyaz kısımları oluştururken oyun platformunun beyaz zemininden yardım alınabilir. Ayrıca şu unutulmamalıdır, görev kitapçığında verilen görseller gayet parlak ve canlı olmasına rağmen özellikle fazla şeffaf plakanın kullanıldığı görevlerde oluşan görünüm mat olacaktır bu olumsuzluk oluşturmaz.Kazanımlar:

Görsel Algı

Dikkat

Problem Çözme

Dönme Simetrisi

Uzamsal Zeka

Bağlantısal Düşünme

Sıralı DüşünmeKutu İçeriği

18 adet renkli şeffaf kart

Bir adet oyun konsolu

100 seviyeden oluşan kitapçık

Devamı
Format :Hobi-Oyuncak
Barkod :8681161430312
İlgili Eserler