Ana Sayfa (Kitap) » Kişi Bilgisi » Kişi Bilgisi Instagram Pinterest Facebook Twitter RSS - Sadece İmge Yayınları

 

Kişi Bilgisi
Facebook'da PaylaşTwitter'da Paylaş

Cem Selcen
Nüfus kağıdıma göre 1961, annemin iddiasına göre '62 doğumluyum. Çocukluğumdan beri, ileride yazar olacağımı düşünerek, simitçilikten mühendisliğe kadar akla gelebilecek her işi yaptım. Şu sıralar hızla yayılan vakitte daha çok deneyim edinebilmek için dört çeşit işle aynı anda uğraşıyorum. Fakat heyhat! İşin başında itiraf etmek gerekirse -içeride sizin de anlayacağınız gibi- bu kitabı, ben yazmadım. Neden ve nasılları geçip, dolaylı olarak da olsa sonunda "yazar" olmama neden olan sevgili Cemal Amca'ma ve bu ikinci el heyecanıma ortak olan tüm dostlarıma buradan teşekkür etmek istiyorum. En sonunda da bunun bir ilk roman, sizlerin de -yakınım bir iki kişiden sonra- ilk oyuncularım olduğunuzu biliyor, size ve kendime başarılar diliyorum.


Eserleri

1578 - Yazar (İmge)
Elmanın Suçu - Yazar (Sel)
Öğle Paydosu - Yazar (Sel)
Saat Kaçtır Acaba - Yazar (Everest)
Tek Kişilik Din - Yazar (Sel)
Sepet Devam
Boş

 

Para Birimleri

Satış Destek
Telefon (10:00 - 18:00): (312) 419 46 10 - 11    Faks: (312) 425 65 32    Adres: Konur Sok. No:17 Kızılay / Ankara
Telefon (10:00 - 18:00): (216) 348 60 58    Adres: Mühürdar cad. No:80 Kadıköy / İstanbul
E-Posta: siparis@imge.com.tr   

Bizi buradan takip edebilirsiniz:
Facebook Facebook Twitter Twitter ATOM ATOM RSS - Tüm Kitaplar RSS Kitap RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS - Dergi RSS Dergi RSS - Müzik RSS Müzik RSS - Film RSS Film RSS - Hobi RSS Hobi
ATOM ve RSS kanallarını takip edebilmek için bu kanalları destekleyen bir yazılıma ihtiyacınız vardır. Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi modern web tarayıcı yazılımları bu kanalları desteklemektedir. Ayrıca bu kanalları destekleyen çeşitli haber okuma yazılımları da mevcuttur.


İmge Kitabevi © 2004

Ana Sayfam Yap  |  Sık Kullanılanlara Ekle

Parse Time: 0.043s