Ana Sayfa (Kitap) » Kişi Bilgisi » Kişi Bilgisi Instagram Pinterest Facebook Twitter RSS - Sadece İmge Yayınları

 

Kişi Bilgisi
Facebook'da PaylaşTwitter'da Paylaş

Edward L. Ullman
1976 yılından ölümüne değin akademik yaşamını Washington Üniversitesi Coğrafya Bölümü'nde sürdürmüştür. Ayrıca Washington Metropoliten Çalışmalar Merkezi'nin yöneticiliğini de yapmıştır.
Ullman'ın Eserleri:
-American Commodity Flow: A Geographical Interpretation of Rail and Water Based on Principles of Spatial Interchange (Amerikan Mal Akışı: Mekânın Karşılıklı Dönüşümü İlkeleri Çerçevesinde Demiryolu ve Su Trafiğinin Coğrafi Bir Betimlemesi)
-The Economic Base of American Cities (Amerikan Kentlerinin Ekonomik Temeli) (Micheal Dacey ve Harold Brodsky ile birlikte).


Eserleri

20. Yüzyıl Kenti - Yazar (İmge)
Sepet Devam
Boş

 

Para Birimleri

Satış Destek
Telefon (10:00 - 18:00): (312) 419 46 10 - 11    Faks: (312) 425 65 32    Adres: Konur Sok. No:17 Kızılay / Ankara
Telefon (10:00 - 18:00): (216) 348 60 58    Adres: Mühürdar cad. No:80 Kadıköy / İstanbul
E-Posta: siparis@imge.com.tr   

Bizi buradan takip edebilirsiniz:
Facebook Facebook Twitter Twitter ATOM ATOM RSS - Tüm Kitaplar RSS Kitap RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS - Dergi RSS Dergi RSS - Müzik RSS Müzik RSS - Film RSS Film RSS - Hobi RSS Hobi
ATOM ve RSS kanallarını takip edebilmek için bu kanalları destekleyen bir yazılıma ihtiyacınız vardır. Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi modern web tarayıcı yazılımları bu kanalları desteklemektedir. Ayrıca bu kanalları destekleyen çeşitli haber okuma yazılımları da mevcuttur.


İmge Kitabevi © 2004

Ana Sayfam Yap  |  Sık Kullanılanlara Ekle

Parse Time: 0.226s