Ana Sayfa (Kitap) » Kişi Bilgisi » Kişi Bilgisi Instagram Pinterest Facebook Twitter RSS - Sadece İmge Yayınları

 

Kişi Bilgisi
Facebook'da PaylaşTwitter'da Paylaş

Edward W. Soja
Doktorasını Syracuse Üniversitesi'nde coğrafya alanında yapıp akademik kariyerine Afrika üzerine bir uzman olarak başlamıştır. Son yirmi yıldır araştırmalarını, özellikle Los Angeles'taki kentsel yeniden yapılanma üzerinde yoğunlaştırmıştır. Bu araştırmalardan yola çıkarak, genel olarak kentler ve bölgelerle ilgili eleştirel bir yaklaşım geliştirmektedir. Halen California Üniversitesi'nin Mimarlık ve Kent Planlaması Bölümü'nde, özellikle bölgesel ve uluslararası gelişme, kentsel ekonomi-politik ve planlama kuramı alanlarında ders vermektedir.


Eserleri

20. Yüzyıl Kenti - Yazar (İmge)
Postmodern Coğrafyalar - Yazar (Sel)
Sepet Devam
Boş

 

Para Birimleri

Satış Destek
Telefon (10:00 - 18:00): (312) 419 46 10 - 11    Faks: (312) 425 65 32    Adres: Konur Sok. No:17 Kızılay / Ankara
Telefon (10:00 - 18:00): (216) 348 60 58    Adres: Mühürdar cad. No:80 Kadıköy / İstanbul
E-Posta: siparis@imge.com.tr   

Bizi buradan takip edebilirsiniz:
Facebook Facebook Twitter Twitter ATOM ATOM RSS - Tüm Kitaplar RSS Kitap RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS - Dergi RSS Dergi RSS - Müzik RSS Müzik RSS - Film RSS Film RSS - Hobi RSS Hobi
ATOM ve RSS kanallarını takip edebilmek için bu kanalları destekleyen bir yazılıma ihtiyacınız vardır. Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi modern web tarayıcı yazılımları bu kanalları desteklemektedir. Ayrıca bu kanalları destekleyen çeşitli haber okuma yazılımları da mevcuttur.


İmge Kitabevi © 2004

Ana Sayfam Yap  |  Sık Kullanılanlara Ekle

Parse Time: 0.048s