Ana Sayfa (Kitap) » Gizlilik Hakkında » Gizlilik Hakkında Instagram Pinterest Facebook Twitter RSS - Sadece İmge Yayınları

 

Gizlilik Hakkında

Değerli İmge Dostu
  • Sitemize üye olurken verdiğiniz bilgiler, sadece İmge'de yapacağınız işlemler için kullanılacaktır.
  • Ad, soyad, e-posta adresi vb. verdiğiniz tüm bilgiler şu an kullanılan en son teknolojiyle korunmaktadır.
  • Verdiğiniz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslara aktarılmaz ve devredilmez.
  • Lütfen sadece şifreleme yöntemi kullanan sitelerde bilgilerinizi vermeye özen gösteriniz. Bilgi girişi sırasında sitenin şifreli olduğunu anlamak için Internet Explorer'da sağ altta, Netscape'de ise sol altta kilit işaretinin çıktığına emin olunuz. Detaylı bilgi için kilidin üzerine tıkladığınızda sertifika detayları ve şifreleme seviyesi görüntülenecektir.
  • Pek çok site, bilgi girişi değişikliği esnasında güvenli yönteme geçer ve diğer durumlarda güvenli geçit kullanmazlar. Bu nedenle kilit işaretini her adımda göremezseniz endişe etmeyiniz.
Sepet Devam
Boş

 

Para Birimleri

Satış Destek
Telefon (10:00 - 18:00): (312) 419 46 10 - 11    Faks: (312) 425 65 32    Adres: Konur Sok. No:17 Kızılay / Ankara
Telefon (10:00 - 18:00): (216) 348 60 58    Adres: Mühürdar cad. No:80 Kadıköy / İstanbul
E-Posta: siparis@imge.com.tr   

Bizi buradan takip edebilirsiniz:
Facebook Facebook Twitter Twitter ATOM ATOM RSS - Tüm Kitaplar RSS Kitap RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS Kitap (İmge Yayınları) RSS - Dergi RSS Dergi RSS - Müzik RSS Müzik RSS - Film RSS Film RSS - Hobi RSS Hobi
ATOM ve RSS kanallarını takip edebilmek için bu kanalları destekleyen bir yazılıma ihtiyacınız vardır. Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi modern web tarayıcı yazılımları bu kanalları desteklemektedir. Ayrıca bu kanalları destekleyen çeşitli haber okuma yazılımları da mevcuttur.


İmge Kitabevi © 2004

Ana Sayfam Yap  |  Sık Kullanılanlara Ekle

Parse Time: 0.031s