Format Kitap
Barkod 9786059348805
Yayın Tarihi 2020-10-05
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 492
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 165 X 235

Emeği Geçenler :
Yazar   : Ali Maraşlıgil


Bu dünyayı yöneten birtakım odakların, teknolojinin sunduğu (internet, sosyal medya, hızlı iletişim vb. gibi) bazı imkânlarla hayallerindeki hedeflerine ulaşmak için milletlerin özellikle idarelerine ve ekonomilerine bir türlü hükmettikleri gözden kaçmamaktadır. Hatta burada dünyanın gözü önünde siber dinî bir savaşın varlığından da söz etmek gerekiyor. Daha çok da İslam toplumlarında din, inanç ve fikrî sahalarda insanlarımızın, özellikle de gençlerimizin manevî dünyalarını bu savaşta tahrip etmeye yönelik çabalarının yaygınlaşmış olduğuna şahit olmaktayız.
Bu durum günümüzde çok vahim bir şekilde maalesef insan mezarlıklarının yanında din, inanç, fikir, karakter, örf ve âdet mezarlıklarının oluşmasına kısmen de olsa sebep olmuştur. Burada bizi ilgilendiren, inanç ve ibadet dünyamızda açılmak istenen veya açılan derin yaralar ve tahribatlardır.
Bu yüzdendir ki Allah'ın kullarının, dinî gayreti diri tutmalarının elzem olduğu, din tahripçilerine aldanmamaları gerektiği vicdanlara iyice kazınmalıdır.
Gaye, dinin doğru anlaşılması, doğru yaşanması ve doğru yorumlanmasıdır. Çağımızın görünür-görünmez tüm menfî şer odaklarının çeşitli yönlerden hücumu karşısında dinimizin Kitap (Kur'an-ı Kerim) ve Sünnet çizgisinde korunması en büyük idealimiz olmalıdır.
İşte elinizdeki bu mütevazı kitap, bu düşünce ve fikirlerin küçük bir mahsulüdür.
Maksadımız, malum odakların hedef aldığı geleceğimizin mimar ve mirasçıları olan gençliğimize, dinimizi ve dinimizin tüm güzelliklerini Kur'an ve Sünnet çizgisinde takdim etmektir.

devamını oku..
Kategori : Dini
52.00
Liste Fiyatı : 52.00
Kazancınız : 0.00
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.