Ancak cümlesinin sonunu zorlukla tamamladı. Çünkü seslenirken iyice kapıya yaklaşmıştı ve karısı dümenin başında yoktu. Tekne otopilotla yol alıyor olmalıydı. Bir an Baş tarafa gitmiş diye düşündü. Ve hızla dışarıya teknenin havuzluğuna çıktı. Bir yandan da İlonaaaaa diye bağırıyordu. Ancak girdiği şok, sesinin boğazında düğümlenip kalmasına neden oldu. İlona baş tarafta da yoktu Çılgın gibi serpinti körüğünün arkasına baktı, sanki oraya gizlenmiş olabilir gibi Soluğunun kesildiğini hissetti. Bir anda bir ateş tüm vücudunu sarmıştı. Koşarcasına içeriye girdi Kamaraya, tuvalete, motor bölmesine, masanın altına Her yere ama her yere tekrar tekrar deli gibi bakıyordu Ve sonunda korkunç gerçek bir balyoz gibi kafasına indi. İlona teknede yoktu.

Birbirinden heyecanlı, birbirinden sürükleyici öyküler. İster yedi deryalardan olsun, ister kendi sularımızdan; tek bir ortak noktaları var. Kahramanların hepsi bildik, hepsi tanıdık

Türk denizciliğinin duayen yazarlarından Turgay Noyan bu kitabında da yaşanmış deniz hikayelerini kaleme aldı. Denizlerin derinliklerinden, günümüzün karabasanı korsanlara kadar geniş bir yelpazede aktarılan olayların arasında sizleri gülümsetecek pek çok öykü de var.

Denizden gelen Kadını keyifle okuyacağınıza inanıyoruz.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789759830793
Yayın Tarihi :2010-03-01
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :145
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 215
Emeği Geçenler :
Yazar   : Turgay Noyan
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler