Format Kitap
Barkod 9789751036285
Yayın Tarihi 2018-01-02
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 5.Baskı
Sayfa Sayısı 264
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Feyza Altun

?Hep başkalarınca üzerime vazife görülmeyen işlerle uğraşırken buldum kendimi. ?Sen mi kurtaracaksın?' diye dalga geçenler de oluyor, ?Sana mı kaldı?' diyenler de. Ben de, ?Evet bana kaldı,' diyorum. En azından pek çok insan gibi ikiyüzlü değilim. Doğrularımın peşinden koşuyorum. İçim rahat.

Doğrularının peşinden gitmekten asla vazgeçmeyen Avukat Feyza Altun Meriç, bir ilki gerçekleştirerek duruşmaya yedi aylık oğlu Ali Yiğit'le birlikte girdi. ?Helal olsun, diyen de oldu, ?Madem çocuğunu bırakacak kimsen yok, evinde otur o zaman, diyen de...

Feyza Altun Meriç Kadının Fenni kitabında genç bir kız olmanın, kadın olmanın, anne olmanın, çalışan kadın olmanın zorluklarını, güzelliklerini, tüm hallerini bütün çıplaklığıyla anlatıyor. Sırf ?kadın olduğu için susturulan, yok sayılan, söz alamayan kadınları da unutmuyor. ?Hiçbir şeye alışmayın, diyor. Kadınların yaşadığı çarpıcı hikâyeleri okurken üzülecek, belki sinirleneceksiniz ama bir şeylerin de farkına varacaksınız. ?Benim başıma gelmez, dediğiniz olaylarla karşı karşıya kaldığınızda ise Meriç'in bu kez avukat kimliğiyle karşınıza çıkıp size yol gösterdiğini göreceksiniz.

Feyza Altun Meriç, ?Kadının fendi değil, kadının fenni erkeği yendi, diyor.

devamını oku..
Kategori : Genel
Bu üründen 1 adet satılmıştır.
% 20
indirim
24.00
Liste Fiyatı : 30.00
Kazancınız : 6.00
Miktar :  
Adet

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %20 indirim