Format Kitap
Barkod 9786053752332
Yayın Tarihi 2017-01-03
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 312
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 215

Emeği Geçenler :
Yazar   : John Scalzi
Çevirmen   : Cihan Karamancı

John Perry şiddet dolu bir evrende nihayet huzura kavuşmuş olup insanlığın pek çok kolonisinden birinde eşi ve kızıyla beraber yaşamaktadır. Güzel bir yaşantısı olmasına rağmen daima bir şeyin eksikliğini çekmektedir. John ile Janeden yeni bir koloni dünyasını yönetmeleri istendiğinde John evreni bir kez daha keşfetme fırsatına balıklama dalar.
Fakat Perry kısa zamanda hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını öğrenir. O ve yeni kolonisi, insanlığın Koloni Birliği ile tüm insan yayılımına yasak getirmiş durdurulamaz bir uzaylı ittifakı arasında oynanan bir savaş ve diplomasi oyunundaki birer piyondan ibarettir.
Uzayda bu çekişme yaşanırken Perry de ölümcül sırlarını henüz belli etmemiş bir gezegendeki korku dolu kolonicilerini hem tanıdık hem de yabancı tehlikelere karşı korumaya çalışır.
Perry herkesin kurtuluşu için yalanlarla ve yarı doğrularla dolu olan bu ağı bozmaya ve de sorumluluğundakileri insan ırkının son kolonisi haline getirmekle tehdit eden çok büyük bir savaşı engellemeye mecburdur.
Saf bir hayalperestlik Scalzinin zekice diyalogları, hızlı bir tempoya sahip öyküsü ve güçlü karakterleri akla Robert Heinleinı getiriyor.
The Times

Katıksız bir zevk çekici, iyi yazılmış ve akıllıca.
Daily Telegraph

devamını oku..
% 20
indirim
28.80
Liste Fiyatı : 36.00
Kazancınız : 7.20
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %20 indirim