Bir dizi yeni ilerleme sayesinde derin öğrenme, tüm makine öğrenmesi alanını ciddi manada güçlendirdi. Aynı zamanda yapay zekâ teknolojilerinde de ciddi bir sıçramaya sebep oldu.

Böylece makine öğrenmesi hakkında neredeyse hiçbir şey bilmeyen programcılar bile verilerden öğrenebilen uygulamalar geliştirmek için basit ve verimli araçlar kullanma şansına erişmiş oldu.

İşte bu pratik kitap, size bunu nasıl yapacağınızı göstermek için yazıldı.

Kitap, makine öğrenmesi hakkında neredeyse hiçbir şey bilmediğinizi varsayarak başlıyor ve sizi uzmanlık derecesine kadar ulaştırmayı hedefliyor.

Amacı, verilerden öğrenebilen uygulamalar geliştirebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz kavramları ve araçları öğretmek ve konuyla ilgili sezgiyi kazandırmaktır.

Kitap, en basit ve en yaygın kullanılanlardan, en ileri derin öğrenme tekniklerine kadar çok sayıda konuyu detaylı ve uygulamalı örneklerle ele alıyor.

Scikit-Learn, Keras ve TensorFlow ile Uygulamalı Makine Öğrenmesi kitabı, dünyada alanında en çok tercih edilen ve beğenilen birkaç kitaptan biridir.

Ayrıca hem harika bir uygulama kitabı hem çok iyi bir rehber hem de her daim kitaplığınızda referans olarak bulundurmak isteyeceğiniz bir eserdir.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786050624823
Yayın Tarihi :2021-08-17
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :896
Kapak :Ciltli
Kağıt :1.Hamur
Boyut :174 X 246
Emeği Geçenler :
Çevirmen   : Bilgin Aksoy
Yazar   : Aurelien Geron
Çevirmen   : Özgür Kaya
İlgili Eserler