Bazen yaşarken ölüyor insan!

Ülkemizde maalesef, ruhsal sorunları olup da hiç işitilmeyen, yardım bulamayan ve tedavi edilmeyen insan sayısı tahmin edilenden daha kabarıktır. Bu durum yalnızca psikolojik yardım almanın çok pahalı olmasından ve yardımı veren profesyonellerin sınırlı olmasından değil, insanın yaşadığı sorunlara duyduğu yabancılıktan ve bununla nasıl baş edeceğini bilmemesinden de kaynaklanır.

Birey olarak psikolojik dayanıklılık gösterebilme yetimiz yaşadığımız sorunlar konusunda bilinçlenme ve sorunlardan korunmayı öğrenebilmemize bağlıdır. Elinizdeki kitap, işte bu amaca hizmet etmek için tasarlanmış uzun soluklu bir çalışmanın üründür. Bu kitap, kendimizi kimi zaman içinde bulduğumuz zorluklar ve sorunlar için bir umut ve çözüm olacaktır.

İlişki sorunları ve boşanma; hamilelikte ve doğum sonrasında depresyon; alkol ve madde kullanımı sorunları; çocuk ve ergenlerde kaygı; travma, kayıplar ve yas süreci gibi yaşadıkça karşılaştığımız sorunların çözümlerini, uzmanların kaleminden Yaşadıkça'da bulacaksınız...

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9789755336770
Yayın Tarihi :2011-02-01
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Yaşadıkça - Psikolojik Sorunlar ve Başa Çıkma Yolları
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :359
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :135 X 195
Emeği Geçenler :
Yazar   : Alev Çavdar
Yazar   : Ayla Yazıcı
Yazar   : Aylin Sezer
Yazar   : Ayşegül Kumanlı Güneş
Yazar   : Ayten Zara
Yazar   : Evrim Erten
Yazar   : Filiz Yurts
Editör   : Ayten Zara
Yazar   : Alev Çavdar;Ayla Yazıcı;Aylin Sezer;Ayşegül Kumanlı Güneş;Ayten Zara;Evrim Erten;Filiz Yurts
İlgili Eserler