Format Kitap
Barkod 9786055895884
Yayın Tarihi 2016-10-19
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 240
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Gülüş Türkmen

Pekçoğumuzidealbiranneninvarolmadığınıbiliyor. Amaolduğumuzdandahaiyibiranneolabileceğini de seziyoruz. Gelin ?idealanne yerine ?olmakistediğimizanne diyelim. Ve elinizdekikitapla bu yolculuğaçıkalım.

AnnelikHaritasıilkduyunca, kulağagaripgelebilir. Anlamakiçinyakınlaşmak, hattadahaiyisidenemekgerek. Siziniçinneyinyararlıneyinzararlıolduğunuöğrenmekiçinbaşkalarınınsöylediklerinedeğil, kendiharitanızınsöylediklerinebakmakçokönemli.
Yıllardırbloggeryazarlığındankitapyazarlığına, verdiğisayısızannelikatölyesiveçalıştığıuzmanlarakadarbirikiminiöylesinekolaybiryöntemdesentezledikiGülüşTürkmen, size sadeceuygulamakkalıyor.

?AnnelikHaritasısiziyargılamadan, birkalıbasokmayaçalışmadan, siziyönlendirengüçleriveduygularıalgılamanızı, onlarıkontroletmenizisağlıyor. Haritanızdayapacağınızküçükbirdeğişiklik, bu değişikliktenkaynaklanacakdavranışfarklarınınmüjdecisi. Güncelhayattabirininuyarmasıya da önerisiüzerinefikirdeğiştirmekneredeyseimkansızdır. AnnelikHaritası'nda bu değişikliği o kadarkolaykılan, kontrolünvekararıntamamen size ait olmasıdır.

2010 senesinde Alternatif Anne Platformu'nukuranGülüşTürkmen, ilkkitabıAnneliğinÖtesi ile çokokundu, çokbeğenildi.

AnnelikHaritası'niduyunca, meseleninsadeceanneyiilgilendirdiğinidüşünmeyin. Unutulmamalıki baba, anne ile birlikteebeveynlikyükünübölüşmelidir. Ancak bu yolla, huzurlu, hemfikirvehayatıkolaylaştıranbiraileninyolubulunabilir. Haritababalariçin de yeniyollaraçıyor.

Çocuğunuzuyetiştirmekiçinortalıktayüzlercefikrinuçuştuğugünümüzde, sizgelinGülüşTürkmen'inrehberliğindekendiyolunuzuçizin.

devamını oku..
Bu üründen 1 adet satılmıştır.
% 25
indirim
19.50
Liste Fiyatı : 26.00
Kazancınız : 6.50

Stokta yok
Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle