Pekçoğumuzidealbiranneninvarolmadığınıbiliyor. Amaolduğumuzdandahaiyibiranneolabileceğini de seziyoruz. Gelin ?idealanne yerine ?olmakistediğimizanne diyelim. Ve elinizdekikitapla bu yolculuğaçıkalım.

AnnelikHaritasıilkduyunca, kulağagaripgelebilir. Anlamakiçinyakınlaşmak, hattadahaiyisidenemekgerek. Siziniçinneyinyararlıneyinzararlıolduğunuöğrenmekiçinbaşkalarınınsöylediklerinedeğil, kendiharitanızınsöylediklerinebakmakçokönemli.
Yıllardırbloggeryazarlığındankitapyazarlığına, verdiğisayısızannelikatölyesiveçalıştığıuzmanlarakadarbirikiminiöylesinekolaybiryöntemdesentezledikiGülüşTürkmen, size sadeceuygulamakkalıyor.

?AnnelikHaritasısiziyargılamadan, birkalıbasokmayaçalışmadan, siziyönlendirengüçleriveduygularıalgılamanızı, onlarıkontroletmenizisağlıyor. Haritanızdayapacağınızküçükbirdeğişiklik, bu değişikliktenkaynaklanacakdavranışfarklarınınmüjdecisi. Güncelhayattabirininuyarmasıya da önerisiüzerinefikirdeğiştirmekneredeyseimkansızdır. AnnelikHaritası'nda bu değişikliği o kadarkolaykılan, kontrolünvekararıntamamen size ait olmasıdır.

2010 senesinde Alternatif Anne Platformu'nukuranGülüşTürkmen, ilkkitabıAnneliğinÖtesi ile çokokundu, çokbeğenildi.

AnnelikHaritası'niduyunca, meseleninsadeceanneyiilgilendirdiğinidüşünmeyin. Unutulmamalıki baba, anne ile birlikteebeveynlikyükünübölüşmelidir. Ancak bu yolla, huzurlu, hemfikirvehayatıkolaylaştıranbiraileninyolubulunabilir. Haritababalariçin de yeniyollaraçıyor.

Çocuğunuzuyetiştirmekiçinortalıktayüzlercefikrinuçuştuğugünümüzde, sizgelinGülüşTürkmen'inrehberliğindekendiyolunuzuçizin.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786055895884
Yayın Tarihi :2016-10-19
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :240
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Gülüş Türkmen
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler
%15
Otizm

63.7575.00
OtizmUta Frith