Format Kitap
Barkod 2770000022118
Yayın Tarihi 2019-01-09
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 272
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 150 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kolektif

4 Kasım 2018 tarihinde Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi'inde Alternatif Öğretmen Çalıştayı : Öğretmenlikte Demokratik, Yaratıcı ve Eleştirel Alternatif Yöntem ve Perspektiflerin Kullanımı başlığıyla gerçekleştirildi.

Alternatif Eğitim Dergisi'nin 2018 Kış sayısında bu çalıştayda sunulan bildiriler ve yapılan atölyelerin raporları yer alıyor. Demokratik Okullar - Sınıfta Demokratik Katılım, Yaşamı Zenginleştiren Barışçıl Sınıflar, Sınıfta Etkili İletişim, Yaratıcılığını Özgür Bırak-Alternatif Eğitimde Anlık Yaratıcı Düşünme İmge Oyunları Atölyesi düzenlenen atölyelerden bazıları. Ayrıca bu sayıda En Alttakilerin Pedagojisi - Bir Sınıf Zaferi, Bir Alternatif Eğitim Modeli: Reggio Emilia gibi başlıkların yanı sıra Türkiye'deki Suriyeli Çocukların Entegrasyonu için Okulları Nasıl Organize Etmeli, Almanya'da Özgür Alternatif Okullar, Eğitimin Sunduğu Zenginliğin Açılımına Dair Bir Pedagoji İçin başlıklı çeviriler yer alıyor.

Eğitimin sıkça tartışıldığı bugünlerde Alternatif Eğitim Dergisi Kış 2018 sayısının öğretmen niteliğini ön plana çıkartarak, eğitime dair umutlarımızı güçlendireceğini düşünmekteyiz.

devamını oku..
Etiketler : Eğitim
Kategori : Eğitim Serisi
% 25
indirim
14.85
Liste Fiyatı : 19.80
Kazancınız : 4.95
Miktar :  
Adet

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim