Yazmak, cesaret ister..
Çünkü, yazdığınız her şey, insanın ruh ve beden sağlığı ile ilgili ise, doğru ve uygulanabilir olmalıdır.
Hele de, Batı ilmi ve bilimsel doğrularla yetişmiş; karşılaştıklarını, sahip olduğu bilgilerle sorgulayıp, doğruluk ve geçerliliklerini test etmeye ve ancak ondan sonra uygulamaya alışık, güvenilir bir uzmansanız, kendi alanınızda yazmak daha da zorlaşır. Hele de, deneyimleriniz ve uygulamalarınız; insan zihnini zorlayan, kişisel ve toplumsal normlarla karşıt uçlardaysa; ancak, bunların doğruluğundan emin olduktan sonra başkalarına aktarmanız gerekir.
Bu kitapta yazılanların tümünün, olumlu sonuç getirdiğinden emin ve her birini yüzlerce kez uygulamış, yaşamış biri olarak, kalemimden çıkan her bir satırın doğru ve geçerli olduğunu biliyorum. Kendilerini bana güven ile emanet ederek, iyileşme yolunda rehberliğimi kabul edip buna ek olarak ENERJİ TERAPİSİ uygulamasıyla şifalanarak sağlığına kavuşan, tüm danışanlarımın ve öğrencilerimin dayatmaları ile, ben de bu cesareti göstererek yazmaya yani bildiklerimi ve bilinmesi gerekenleri paylaşmaya karar verdim.
Dileğim, evrensel niyetle aynıdır: Işık demek olan SEVGİ, başta ülkemiz insanları olmak üzere, her yeri ve tüm kalpleri , ŞİFA ise tüm zihin ve bedenleri kaplasın..

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786059352628
Yayın Tarihi :2017-01-30
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :256
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 195
Emeği Geçenler :
Yazar   : Serpil Arşiray
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler