Format Kitap
Barkod 9789752111653
Yayın Tarihi 2017-10-05
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 16.Baskı
Sayfa Sayısı 448
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 110 X 170

Emeği Geçenler :
Yazar   : Dan Brown
Çevirmen   : Sezer Soner

Ulusal Güvenlik Teşkilatı dünyanın kaderini değiştirecek ve dijital ortamdaki tüm şifreli metinleri bilecek özel bir bilgisayar üretir. Ne var ki, günün birinde bu özel bilgisayar karşılaştığı esrarengiz bir şifreyi çözemez. Ve kriptoloji uzmanı, zeki ve güzel Susan Fletcher göreve çağrılır. Genç kadın korkunç bir gerçekle yüzleşir. Silahlarla ya da bombalarla değil, Amerika Birleşik Devletlerinin en güçlü haber alma örgütü olan Ulusal Güvenlik Teşkilatı çözülemez bir şifreyle rehin alınmıştır.
Sırlar ve yalanlar fırtınasına yakalanan Fletcher inandığı teşkilatı kurtarma savaşı verir. Dörtbir yandan ihanete uğrayan güzel kadın yalnızca ülkesini değil, kendi canını ve sevdiği erkeği de kurtarmaya çalışır...
YAZAR HAKKINDA
Başkanlık Ödülü'nü kazanmış bir matematik profesörü ile ilahiyat müzisyeni bir annenin oğlu olan Dan Brown, bilim ve din gibi paradoksal felsefelerin egemen olduğu bir ortamda büyüdü. Son zamanlarda simgeciliği konu alan gerilim romanları yazan Brown'ın diğer kitapları arasında Melekler ve Şeytanlar, Da Vinci Şifresi ve İhanet Noktası bulunmaktadır. Yazar, eşiyle birlikte New England'da yaşamaktadır.

devamını oku..
Kategori : Roman
% 20
indirim
11.92
Liste Fiyatı : 14.90
Kazancınız : 2.98
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.